RT0805DRC075K11L
MFR.Part #
RT0805DRC075K11L
JLCPCB Part #
C2120865
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 5.11kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS