RT0805CRE079K31L
MFR.Part #
RT0805CRE079K31L
JLCPCB Part #
C3953661
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.31kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS