RT0805CRE0790R9L
MFR.Part #
RT0805CRE0790R9L
JLCPCB Part #
C2128193
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 90.9Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS