RT0805CRE07909RL
MFR.Part #
RT0805CRE07909RL
JLCPCB Part #
C868489
Description
-55℃~+155℃ 125mW 909Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS