RT0805CRE078K66L
MFR.Part #
RT0805CRE078K66L
JLCPCB Part #
C2128275
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 8.66kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS