RT0805CRE0778R7L
MFR.Part #
RT0805CRE0778R7L
JLCPCB Part #
C3965731
Description
-55℃~+155℃ 125mW 78.7Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS