RT0805CRE074K3L
MFR.Part #
RT0805CRE074K3L
JLCPCB Part #
C2127561
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.3kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS