RT0805CRE0741R2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805CRE0741R2L
JLCPCB Part #
C3979984
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 41.2Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS