RT0805CRE073K24L
MFR.Part #
RT0805CRE073K24L
JLCPCB Part #
C4197024
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.24kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS