RT0805CRE07392RL
MFR.Part #
RT0805CRE07392RL
JLCPCB Part #
C4157901
Description
-55℃~+155℃ 125mW 392Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS