RT0805CRE0737R4L
MFR.Part #
RT0805CRE0737R4L
JLCPCB Part #
C4048945
Description
-55℃~+155℃ 125mW 37.4Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS