RT0805CRE0735R7L
MFR.Part #
RT0805CRE0735R7L
JLCPCB Part #
C2127784
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 35.7Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS