RT0805CRE0733R2L
MFR.Part #
RT0805CRE0733R2L
JLCPCB Part #
C2127844
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 33.2Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS