RT0805CRE0730RL
MFR.Part #
RT0805CRE0730RL
JLCPCB Part #
C2127747
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 30Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS