RT0805CRE07309RL
MFR.Part #
RT0805CRE07309RL
JLCPCB Part #
C2127778
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 309Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS