RT0805CRE07300KL
MFR.Part #
RT0805CRE07300KL
JLCPCB Part #
C2127581
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 300kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS