RT0805CRE072K26L
MFR.Part #
RT0805CRE072K26L
JLCPCB Part #
C2128133
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.26kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS