RT0805CRE07287KL
MFR.Part #
RT0805CRE07287KL
JLCPCB Part #
C4149835
Description
-55℃~+155℃ 125mW 287kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS