RT0805CRE0726K7L
MFR.Part #
RT0805CRE0726K7L
JLCPCB Part #
C868447
Description
-55℃~+155℃ 125mW 26.7kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS