RT0805CRE0724K9L
MFR.Part #
RT0805CRE0724K9L
JLCPCB Part #
C868442
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24.9kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS