RT0805CRE0722K1L
MFR.Part #
RT0805CRE0722K1L
JLCPCB Part #
C868439
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22.1kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS