RT0805CRE0720K5L
MFR.Part #
RT0805CRE0720K5L
JLCPCB Part #
C868438
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20.5kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS