RT0805CRE071M43L
MFR.Part #
RT0805CRE071M43L
JLCPCB Part #
C2121046
Description
-55℃~+155℃ 1.43MΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS