RT0805CRE071K05L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805CRE071K05L
JLCPCB Part #
C4278986
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS