RT0805CRE07174RL
MFR.Part #
RT0805CRE07174RL
JLCPCB Part #
C2136080
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 174Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS