RT0805CRE0714KL
MFR.Part #
RT0805CRE0714KL
JLCPCB Part #
C3988701
Description
-55℃~+155℃ 125mW 14kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS