RT0805CRE07133RL
MFR.Part #
RT0805CRE07133RL
JLCPCB Part #
C2128079
Description
-55℃~+155℃ 125mW 133Ω 150V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS