RT0805CRE0712RL
MFR.Part #
RT0805CRE0712RL
JLCPCB Part #
C4174682
Description
-55℃~+155℃ 125mW 12Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS