RT0805CRE0712KL
MFR.Part #
RT0805CRE0712KL
JLCPCB Part #
C868426
Description
-55℃~+155℃ 125mW 12kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS