RT0805CRD0793K1L
MFR.Part #
RT0805CRD0793K1L
JLCPCB Part #
C2142363
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 93.1kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS