RT0805CRD078K66L
MFR.Part #
RT0805CRD078K66L
JLCPCB Part #
C4195305
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.66kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS