RT0805CRD078K45L
MFR.Part #
RT0805CRD078K45L
JLCPCB Part #
C4281712
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.45kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS