RT0805CRD07536RL
MFR.Part #
RT0805CRD07536RL
JLCPCB Part #
C3922353
Description
-55℃~+155℃ 125mW 536Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS