RT0805CRD074R12L
MFR.Part #
RT0805CRD074R12L
JLCPCB Part #
C4177489
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.12Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS