RT0805CRD0747RL
MFR.Part #
RT0805CRD0747RL
JLCPCB Part #
C868381
Description
-55℃~+155℃ 125mW 47Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS