RT0805CRD0741R2L
MFR.Part #
RT0805CRD0741R2L
JLCPCB Part #
C4318599
Description
-55℃~+155℃ 125mW 41.2Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS