RT0805CRD073K01L
MFR.Part #
RT0805CRD073K01L
JLCPCB Part #
C2142476
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.01kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS