RT0805CRD0738R3L
MFR.Part #
RT0805CRD0738R3L
JLCPCB Part #
C2142493
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 38.3Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS