RT0805CRD07357RL
MFR.Part #
RT0805CRD07357RL
JLCPCB Part #
C2142673
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 357Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS