RT0805CRD07340RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805CRD07340RL
JLCPCB Part #
C2142665
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 340Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS