RT0805CRD07332KL
MFR.Part #
RT0805CRD07332KL
JLCPCB Part #
C2142519
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 332kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS