RT0805CRD072R43L
MFR.Part #
RT0805CRD072R43L
JLCPCB Part #
C2126330
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.43Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS