RT0805CRD072K94L
MFR.Part #
RT0805CRD072K94L
JLCPCB Part #
C868355
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.94kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS