RT0805CRD072K26L
MFR.Part #
RT0805CRD072K26L
JLCPCB Part #
C2144024
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.26kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS