RT0805CRD071R21L
MFR.Part #
RT0805CRD071R21L
JLCPCB Part #
C2126332
Description
-55℃~+155℃ 1.21Ω 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS