RT0805CRD071R07L
MFR.Part #
RT0805CRD071R07L
JLCPCB Part #
C3966017
Description
-55℃~+155℃ 1.07Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS