RT0805CRD071K24L
MFR.Part #
RT0805CRD071K24L
JLCPCB Part #
C868322
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS