RT0805CRD0712K7L
MFR.Part #
RT0805CRD0712K7L
JLCPCB Part #
C4318748
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS