RT0805CRD07110KL
MFR.Part #
RT0805CRD07110KL
JLCPCB Part #
C3954099
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS