RT0805CRC078K87L
MFR.Part #
RT0805CRC078K87L
JLCPCB Part #
C4094626
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.87kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS